William MoseleyI

William Peter Moseley

7,7
4 627 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby William Moseley

co o tym sądzicie? jak ktoś mi nie wierzy może zobaczyć na stronke georgie henley tam są szczegóły

malybissek

Że jest z nią z związku ? Daj adres tej stronki

Enterraz

Też jestem własnie ciekawa.
8 lat różnicy, ładnie, szczególnie że gra jego 'małą siostrzyczkę' -.-

Blaczek

Dość dziwnie to wygląda

Enterraz

Ludzie, chyba w to nie wierzycie?... :o

Julia_20

Julia_20 nie wierz sobie ale nie przekonuj innych. kto nie wierzy jego problem.

malybissek

Nie uważam tego za problem xD

malybissek

To może podałabyś stronkę na której to widziałaś?

agab96

spoko zaraz podam.

agab96

http://www.filmweb.pl/person/Georgie+Henley-188686/discussion/jest+z+williamem+m oseleym-1784946

malybissek

No dobra, ale to nie są żadne pewne informacje tylko słowa które pewnie są zmyślone

agab96

wpisz w google ich nazwiska i imona. jest ( a przynajmniej kilka lat btemu było) kilka ich zdjęć razem. i to rzeczywiście (na tych zdjęciach) wygląda jakby byli razem. moim zdaniem 8 lat różnicy to nie jest tak źle. sama znam parę między którą jest 9 lat różnicy :)

ginny_weasley

*kilka lat temu, tp znaczy z rok czy 2 lata temu ;d

malybissek

To bardzo możliwe, że są razem. Na początku trochę w to nie wierzyłam, ale jak wpisałam w google ich nazwiska to naprawdę było tam trochę zdjęć, które mogą to potwierdzić .

malybissek

Właściwie teraz ona ma już 17 lat, więc nie jest już małolatą, ale fakt, że te ich wspólne zdjęcia są chyba z okresu, gdy była sporo młodsza. Niektóre faktycznie wyglądają dość dwuznacznie, hm.
Ale mimo wszystko wydaje mi się, że to jednak relacja typu starszy brat i siostrzyczka. Właściwie na tych fotach się obejmują i ewentualnie całują w czoło/policzek, a przecież przyjaciele czasem tak robią. Nie zauważyłam cielęcych spojrzeń jedno na drugie ani nic tego typu. Poza tym, gdyby nawet byli parą kilka lat wstecz to by się chyba z tym nie upubliczniali, bo to chyba wtedy byłoby karalne ; p.
Nie słyszeliśmy żadnych skandali, nikt z pozostałej ekipy z planu chyba nic nie sugerował w tym temacie, więc podejrzewam, że po prostu za dużo sobie wyobrażamy ; ).

Btw, dobra, to pewnie też nie jest zbyt wiarygodne źródło, ale jak już to Williama chyba ciągnie do kobiet starszych, patrząc na tę całą Alexę http://www.whosdatedwho.com/tpx_4011/william-moseley/ ; p.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones